Головна » 2018 » Апрель » 2 » Батьківські збори
Батьківські збори

В квітні 2018 року відбудуться батьківські збори. Просимо звертати увагу на оголошення,які будуть вивішені по селу.

З метою забезпечення педагогіки партнерства між школою та батьками як запоруки успіху впровадження основних принципів Нової української школи, тісної співпраці з батьківською громадськістю щодо навчання та виховання підростаючого покоління,  профілактики  девіантної поведінки серед школярів, підростаючої молоді, забезпечення оптимальних умов для здобуття батьками психолого-педагогічних знань у галузі сімейного виховання, наступності в розв'язанні освітніх завдань, попередження насильства над дитиною, створення сприятливих умов для взаємодії батьків і дітей, формування узгодженої колективної думки щодо позитивного впливу на освітній процес, формування  естетичних смаків учнів.

В квітні 2018 року відбудуться  батьківські збори.

Переглядів: 296 | Додав: znz-dubno | Рейтинг: 0.0/0