Роботи гуртківців.

Переглядів: 172 | Додав: znz-dubno | Дата: 25.10.2020 | Коментарі (0)

Шановні батьки!!!Карантин продовжено по 21 лютого(включно) 2020 року.

Переглядів: 202 | Додав: znz-dubno | Дата: 16.02.2020 | Коментарі (0)

30  листопада 2018 року о 12 годині відбудеться свято у наймолодших школярів "Посвята у Веселчата". Запрошуємо усіх на свято!!!

Переглядів: 255 | Додав: znz-dubno | Дата: 23.11.2018 | Коментарі (0)

В квітні 2018 року відбудуться батьківські збори. Просимо звертати увагу на оголошення,які будуть вивішені по селу.

З метою забезпечення педагогіки партнерства між школою та батьками як запоруки успіху впровадження основних принципів Нової української школи, тісної співпраці з батьківською громадськістю щодо навчання та виховання підростаючого покоління,  профілактики  девіантної поведінки серед школярів, підростаючої молоді, забезпечення оптимальних умов для здобуття батьками психолого-педагогічних знань у галузі сімейного виховання, наступності в розв'язанні освітніх завдань, попередження насильства над дитиною, створення сприятливих умов для взаємодії батьків і дітей, формування узгодженої колективної думки щодо позитивного впливу на освітній процес, формування  естетичних смаків учнів.

В квітні 2018 року відбудуться  батьківські збори.

Переглядів: 295 | Додав: znz-dubno | Дата: 02.04.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні 13 березня о 14 годині відбудеться свято вручення пасапортів "Свято Повноліття".

Мета: Виховувати в учнів ціннісне ставлення до суспільства і держави, до сім’ї, формувати згуртованість учнів.

Переглядів: 345 | Додав: znz-dubno | Дата: 13.03.2017 | Коментарі (0)

07 березня в школі о14 годині, був проведений святковий концерт до свята  8 березня.

Мета: Поглибити знання учнів щодо традицій святкування дня восьмого березня; формувати в учнів естетичного смаку; ознайомити з історією виникнення свята; виховувати в дітях почуття глибокої поваги і шани до жінки; розвивати логічне мислення учнів.

Переглядів: 323 | Додав: znz-dubno | Дата: 13.03.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні 30 січня о 10.45 год., була проведена загальношкільна лінійка до Дня пам'яті загиблих під Крутами.

Мета: формування в учнів почуття  патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків; формування інтересу до літератури про бій під Крутами.

Переглядів: 304 | Додав: znz-dubno | Дата: 30.01.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні 23 січня 2017 року відбулась зальношкільна лінійка до Дня Соборності України "Соборна мати Україна, одна для всіх як оберіг".

Мета: виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

Переглядів: 293 | Додав: znz-dubno | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні 20 січня 2017 року в Дубнівській школі  о 13.00 годині відбудеться відкрита виховна година:" Щедрий вечір, добрий вечір". Виховну годину підготувала класовод 3 класу Лесковець Тамара Олександрівна. На свято запрошені батьки, вчителі, класні керівники. Виховна година спрямоваа на збереження традицій українського народу.

Мета. Залучити дітей до джерел і витоків народної мудрості; збагатити та доповнити наявні знання; розвивати пізнавальні та пошукові інтереси школярів; сприяти формуванню духовно багатої особистості; виховувати любов до рідного слова та почуття гордості за свій народ. ... Читать дальше »

Переглядів: 529 | Додав: znz-dubno | Дата: 20.01.2017 | Коментарі (0)