Історія школи
           Ще за часів Польщі на Харках існувала перша школа в хаті Колодич Домни.  Старожили ще й досі пам’ятають і згадують про неї. Першим вчителем був чоловік на ім’я Сергій. Та під час війни школу було спалено німцями. А вже в 40-х роках школа була в селі, в хаті Охрімчука Олександра.
          Незабаром будують нову школу, яка існує і сьогодні але нині в її приміщенні розташована шкільна їдальня. Це була початкова школа, де першою вчителькою і директором була Перевертайло Надія Олександрівна. Діти ходили тут 3 роки, а в четвертий клас ішли в Глиннівську школу.
          У 1976 році було збудовано нове приміщення школи і була вона вже не початковою з трьома класами, а восьмирічною. В цій школі і досі навчаються діти жителів села Дубно. З 1991 року директором школи призначено Кулакевича Анатолія Романовича, завдяки якому у 2008 році повністю завершується добудова школи, а з 2009 року школу реорганізовують в Дубнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.