Кулакевич Анатолій Романович

Народився 9 липня 1962 року в с.Дубно Рокитнівського району Рівненської області.

Після закінчення Дубнівського педагогічного училища в 1981 році був призначений на посаду вчителя початкових класів та музики в Дубнівську восьмирічну школу.

В травні 1982 року призваний до лав Радянської Армії. Півроку служив у Харківському військовому навчальному центрі, а решта півтора року – служба на Далекому Сході. По завершенні служби у 1984 році було присвоєне військове звання «Старшина запасу».

З серпня місяця 1984 року продовжує педагогічну роботу в Дубнівській восьмирічній школі.

В вересні 1984 року поступає в Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З.Мануїльського, який закінчує у 1989 році, отримавши спеціальність «Педагогіка і методика початкового навчання».

В 1990 році призначений на посаду директора Глиннівської середньої школи, а в 1991 році переведений на посаду директора Дубнівської неповної середньої школи.

Шкільне приміщення Дубнівської НСШ на той час було невеликим і складалося всього з п’яти класних кімнат. Навчання проводилося в дві зміни, а ввечері ще проводилися заняття консульпункту Рокитнівської заочної школи для 9-10 класів. Виникла проблема – добудувати приміщення школи. І ця проблема протягом багатьох років була вирішена. У 2008 році завершено добудову шести класних кімнат школи. Школа перейшла на однозмінне навчання.

За рішенням сесії Рокитнівської районної ради у серпні 2009 року школу було реорганізовано у Дубнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області.

Для жителів села Дубно це була дуже приємна і радісна подія, адже до цього часу старшокласники 9 та 10 класів ходили пішки по 8 кілометрів на навчання в Глиннівську середню школу.

У 2016 році закінчує Рівненський державний гуманітарний університет, здобувши кваліфікацію вчителя музичного мистецтва, етики, естетики.

2017 рік – школу перейменовано у Дубнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Кулакевич А.Р. викладає в закладі предмет «Захист Вітчизни» та музичне мистецтво.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічне звання «Старший учитель»

Заступник директора по виховній роботі
         Кулакевич Валентина Денисівна

Кулакевич Валентина Денисівна працює вчителем початкових класів та інформатики у Дубнівському НВК:"ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ".

Закінчила Сарненський педагогічний коледж РДГУ у 2014р.; Рівненський міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акд. С. Дем'янчука у 2017 р.  Спеціальність - вчитель початкових класів та інформатики. Організатор початкової освіти.

2014 р. - призначена вчителем початкових класів та інформатики.

2017 р.- призначена  на посаду заступника директора з виховної роботи.

Життєве кредо: "Поразка – це наука. Ніяка перемога так не вчить."

Ліна Костенко

Педагогічне кредо:
"Учитись важко, а учить ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти.
Як дітям віддаси усе найкраще,
То й самй сягнеш нової висоти."
                        М. Сингаївський