Дубнівський НВК: "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"

Рокитнівської районної ради Рівненської області
Адреса: 34221 вул. Шкільна, буд. 1А, с.Дубно, Рокитнівський район, Рівненська область, Україна.

Директор НВК - Кулакевич Анатолій Романович
Освіта: вища
За спеціальністю: учитель початкових класів та музичного мистецтва
Заклад заснований - 1976
Кількість учнів - 214
Всього працюючих - 35
Кількість педпрацівників - 28
Кількість обслуговуючого персоналу - 9
Медичних працівників - 1

В школі сформований творчий педагогічний колектив, який очолює Кулакевич Анатолій Романович, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «Старший вчитель».
             Педагогічний колектив забезпечує високий рівень розвитку, здібностей, обдарувань і талантів, повноцінного виховання дітей.
             Головна мета школи - формування дитини як особистості, розвиток її здібностей, розкриття її потенційних можливостей, виховання національної свідомості, патріотизму.
            Учні школи  - призери конкурсів-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
            В закладі функціонують факультативи, технологічні, екологічні гуртки, а також спортивні секції.
           В школі здійснюється безкоштовне 100% харчування учнів.
          В школі є бібліотека, їдальня,  літній спортивний майданчик, футбольне поле,  майстерня для трудового навчання, кабінет інформатики (6+1 т компютерів), кабінет історії.