Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 51
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

з написання і захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН України

Найважливішою складовою частиною всіх етапів конкурсу Малої академії наук є підготовка та захист наукової роботи. Для переважної більшості школярів саме вона є першою спробою самостійної дослідницької праці, яка багато в чому може визначити майбутнє молодого науковця.

Мої файли | Переглядів: 361 | Завантажень: 0 | Додав: znz-dubno | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)

Умови проведення конкурсу "Учитель року - 2017"

Мої файли | Переглядів: 1004 | Завантажень: 0 | Додав: znz-dubno | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)

Патріотизм (від грецького “патріс”) – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу. Але в умовах українських реалій, коли багато речей викликають у суспільстві негативне ставлення, виховувати справжніх патріотів дуже складно. Чи є сьогодні альтернатива патріотизму? Мабуть, ні. І якщо в суспільстві буде панувати нігілізм, нехтування долею рідної країни, це призведе до бездержавності і ще гіршого життя...

Мої файли | Переглядів: 325 | Завантажень: 0 | Додав: znz-dubno | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки
Мої файли | Переглядів: 310 | Завантажень: 0 | Додав: znz-dubno | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

«Готуємося до ЗНО»

Заняття з елементами тренінгу для учнів випускних класів

Мета: ознайомлення учнів з особливостями ЗНО, формування  психологічної готовності до ЗНО.

Завдання:

1. Ознайомлення випускників з особливостями та умовами проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
  2. Підвищення стресостійкості – ознайомлення зі способами боротьби зі стресом, підвищення впевненості у собі та власних силах.
  3. Розвиток навичок самоконтролю.

Час: 45 хвилин

Матеріали: Папір, плакат із правилами роботи, перелік прав і обов’язків учасників ЗНО, маркери, скотч, плакат «Пісочний годинник», картки із завданнями.

Мої файли | Переглядів: 308 | Завантажень: 0 | Додав: znz-dubno | Дата: 12.04.2016 | Коментарі (0)

Педагогічний тренінг

Я крокую до майстерності

Мета: сформувати в молодого вчителя впевненість у правильному виборі професії, вчити діяти та спілкуватися, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень, активізувати творчий потенціал кожного молодого педагога.

Завдання: допомогти молодому педагогу знайти вихід із будь – якої ситуації, яка може скластися, створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста; розвивати вміння короткої само презентації; сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини.

Девіз: Розуміти один одного, поважати, прощати, любити.

Мої файли | Переглядів: 336 | Завантажень: 0 | Додав: znz-dubno | Дата: 25.02.2016 | Коментарі (0)

На допомогу при підготовці до ЗНО з української літератури

Мої файли | Переглядів: 394 | Завантажень: 7 | Додав: znz-dubno | Дата: 05.02.2016 | Коментарі (0)

сценарій до Дня Гідності і Свободи