Головна » Файли » Мої файли

Батьки-партнери.
06.02.2020, 16:21

Батьки активні учасники освітнього процесу, повноправні партнери педагогів освітніх послуг та здобувачів освіти. Вони охоче долучаються до життя колективу 4 класу. Чергова зустріч з батьками, яка була проведена 27 січня 2020 року, засвідчила високий рівень зацікавленості саме мам шкільним життям своїх дітей. Завдяки інтерактивним вправам було окреслено ряд чинників, які допомагають та заважають школярам здобувати знання. Також присутні переглянули мотиваційні відеоролики "Дитячі прохання до батьків", "Який він, сучасний учень?". Цікавою була реакція батьків на методику "Моя дитина" ( мами пригадали друзів своїх дітей, їх улюблені страви, мрії тощо). Виявилося, що є багато тем, які варто обговорити в сімейному колі та під час наступних зустрічей.

Категорія: Мої файли | Додав: znz-dubno
Переглядів: 274 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1