Головна » Файли » Мої файли

"STOP буліін"
17.12.2019, 19:43

Кампанія "STOP булінг!" об`єднала четветрокласників у прагненні налаштувати комфортний мікроклімат у класному колективі.  Під час заняття класовод Перев`язко Лариса Володимирівна ознайомила учнів з поняттям булінг, соціальними ролями булінгу. Щоб навчити учасників тренінгу знаходити схожі риси було проведено інтерактивну вправу "Чим ми схожі?". Перевірили розуміння поняття булінгу вправою "Так"-"Ні" за допомогою сигнальних карток. На розвиток вміння розпізнавати форми булінгу діти прочитали уривок М. Носова "Як Незнайко складав вірші". А вправа "Тягар емоцій" надала можливість відчути переживання, які виникають у жертви булінгу. Також були проведені вправи "Чому так стається?", "Скринька безпеки" та "Я зможу допомогти". Школярі щиро вірять, що своїми долоньками можуть захистити від насилля дитячі серденька.Хочеться, аби їх почули дорослі, адже в їхніх руках куди більші можливості.

Категорія: Мої файли | Додав: znz-dubno
Переглядів: 288 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0