Головна » 2017 » Декабрь » 7 » ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!!!
ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!!!

СЦЕНАРІЙ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ВЕДУЧА. Сьогодні ми зібралися для того, щоб привітати зі святом наших хлопчиків, адже вони — майбутні захисники Вітчизни.

ВЕДУЧА. Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може.

ВЕДУЧА. Отже, ростіть мужніми, сильними, надійними і завжди будьте опорою своєї сім’ї та народу.

ВЕДУЧА

Сьогодні в нашій школі свято,
Тут сміху, радості багато.
Сьогодні хлопчиків вітаєм,
Всього найкращого бажаєм.

ВЕДУЧА

Хоробрими, сміливими ростіть,
Кордони України бережіть,
Продовжуйте батьківську справу,
Ростіть Вітчизні, всім на славу!

ВЕДУЧА. А сьогодні, дорогі наші хлопчики, ви ще раз доведете, що ви виростете добрими і сміливими, мужніми і надійними.

ВЕДУЧА. А допоможуть вам у змаганнях і підтримають вас ми, ваші однокласниці.

ВЕДУЧА. Ну що ж, у путь, хлоп’ята.

Виходить ведучий і вітає всіх зі святом. Пропонує вийти на сцену винуватців свята -

майбутніх захисників нашої Країни! А оскільки вони ще й заразом і захисники наших дівчат, то просить дівчат сісти поки на їх місця і подивитись на свою майбутню опору.

Далі ми пропонуємо такі конкурси для хлопців:

1 конкурс

“Лівоооо…руч!!!”

Хлопці мають вишикуватись у шеренгу. По команді ведучого, вони мають різко (рівнятися) повертатися у той бік, у який накаже ведучий. Ця гра на координацію і реакцію. Чому на реакцію? Тому що головним завданням ведучого є не просто давати команди, а затягувати слова, акцентуючи на останню частину команди “…руч”. Тобто: “ЛівоооооооооооооРУЧ!”, “ПравооооооооооооРУЧ!”. І тільки на “…РУЧ” хлопці мають повертатися.

Хто повернувся останнім, чи не в той бік – виходить з гри. І так поки не залишиться один хлопець з шеренги. Він переможець.

2 конкурс

“Одягаємось по свистку на час”

Хлопці мають вишикуватись шеренгою чи “шахами” (в залежності від їх кількості). Перед ними мають стояти по стільчику, на яких мають лежати наступний одяг:

- шкарпетки хлопця

- сорочка хлопця

- піджак чи кофтинка, яку потрібно застібнути, а не просто одягти

- під стільчиком – черевички.

По свистку хлопці починають одягатись. Хто встигне першим, той і переможець.

4 конкурс

“Черговий кухар”

Український солдат має бути ситим. І нагодованим добре. Треба пояснити, що кожен з них може бути черговим по кухні. А своїх однополківців треба нагодувати швидко і смачно. Зараз ми будемо перевіряти, яким буде солдат – голодним чи ситим – якщо ви його годуватимете.

Цей конкурс на час. Перед хлопцями стіл (один великий, чи кілька парт…) У кожного хлопця є два апельсини розрізані навпіл і склянка. По свистку вони мають почати вичавлювати апельсиновий сік у склянку. Коли за дві хвилини (час варіюється залежно від віку, тобто сили, хлопців) час вийде. Вони мають відійти від склянок, а ведучий – суддя – перевірити в якій скляні соку більше.

Будьте готові, що соку може бути порівно у кількох склянках. Тому приготуйте.

5 конкурс

«Спритність».

Запрошуються по одному учаснику з кожного класу.

Завдання полягає у тому, щоб тримаючи праву руку за спиною, тільки за допомогою однієї руки, тримаючи газету лише за куточок, зібрати її в кулак. Хто першим впорається із завданням той і переміг.

«Оранжевый мальчик».

ІІ етап. Жартівлива вікторина

1. На що схоже пів’яблука? (На іншу половину)

2. Летіли 3 страуси. Одного вбили мисливці. Скільки залишилось? (Страуси не літають.)

3. Який птах складається з букви та ріки? (Іволга)

4. Що знаходиться між містом і селом? (Сполучник і)

5. Що можна побачити із закритими очима? (Сон)

6. Коли чорній кішці легше зайти в будинок? (Коли двері відчинено)

7. Якою хворобою ніхто не хворіє на суші? (Морською)

8. По чому ходять, а ніколи не їздять? (По драбині)

9. Хто відзначає день народження лише раз у 4 роки? (Той, хто народився 29 лютого)

ВЕДУЧА. Хлопчики довели, що вони лицарі та джентльмени.

В кінці свята ведучий має підрахувати кількість призів у кожного з хлопців. Якщо у одного з них призів більше, ніж у інших (тобто він переміг не в одному конкурсі) – йому надається звання Генерал класу. Останній конкурс з дівчатами теж рахується за приз, чи-то додатковий бал, хлопцям. Тобто якщо у всіх хлопців призів порівну, а одного з них в останньому конкурсі дівчинка перебинтувала найшвидше, значить у цього хлопців балів більше і звання Генерала отримує він.

На наступний день можна зробити стінгазету, куди повісити його фото і написати – Генерал класу – ім’я хлопця.

Виконується пісня «Струнко йдуть солдати».

Переглядів: 349 | Додав: znz-dubno | Рейтинг: 0.0/0