Головна » 2017 » Декабрь » 15 » Посвята в Весельчата
Посвята в Весельчата

СЦЕНАРІЙ СВЯТА
Голова Ради лідерів: На урочисту лінійку «Посвята в веселчата» кроком руш! (заходять учні 1 класу) Загони, до переклику девізів приготуватись!
Голова загону: Загін, рівняйсь, струнко! Наш девіз.. (голова загону підходить до голови Ради лідерів і здає рапорт)
Голово Ради лідерів, загін «..» до проведення урочистої лінійки «Посвята в веселчата» готові! Голова загону ( прізвище, ім’я).
Голова Ради лідерів: Вільно! (голова повертається до загону)
Голова загону: Вільно! (голова другого загону підходить до голови Ради лідерів і також здає рапорт)
Голова Ради лідерів: Загони, під державний прапор України та прапор об’єднання «Країна «Веселкова» струнко! Рівняння на прапори!
(лунає марш)
(голова Ради лідерів здає рапорт педагогу-організатору)
Голово дитячого об’єднання «Країна «Веселкова» ! Загони до проведення урочистої лінійки «Посвята в веселчата» готові! Дозвольте лінійку розпочати
Педагог-організатор: Лінійку розпочати дозволяю
(лунає Гімн України і гімн дитячого об’єднання «Країна «Веселкова»)
Педагог-організатор: Вільно! Сьогодні у нас незвичайне свято. Ми зібралися для того, щоб прийняти наших другокласників у шкільне об’єднання «Країна «Веселкова». Щоб веселчатами стати, треба багато знати, бути умілими, сміливими і розумними. Веселка: Добрий день, любі діти! Цікавими шляхами ви будете мандрувати нашим поліським краєм, познайомитесь з його історією, традиціями, народними піснями, танцями, іграми, дізнаєтесь багато про свій рідний край, про Україну, про землю, на якій ми живемо.
Веселка :
Ми живемо на Поліссі
В золотій стороні.
Де джерела цілющі
Повнять сили землі.
Де у травах похилих
Зерноокий ромен,
Де нев’януча слава
Тихо світить з легенд.

Любі хлопчики й дівчатка,
Із поліській землі
Статні, добрі і завзяті
Веселчаточка малі.
Ми влаштуєм для вас свято
В веселчаточки посвята,
Щоб у пам’яті навік
Цей залишився день і рік.
Скажіть, будь ласка, ви мене впізнали? Хто я така?
Діти: Веселка !

• Правильно! Я - Веселка! Прийшла до вас із чарівної поліської землі, яка славиться легендами, казками піснями. Але найдорожче багатство нашого краю – це люди – працьовиті, добрі й веселі, завзяті, які мають героїчне минуле і досліджують його.

Веселка: Діти, а ви вмієте відгадувати загадки?

Веселка: І будь-яку відгадаєте? І навіть найважчу? Ото ж слухайте:

Ми її стрічаєм, друзі,
І у лісі, і у лузі.
Цвіт зорі зібрала в грона,
Через те вона червона.
(Калина)

Веселка:
В лісі вирізана, гладенько витесана,

Співає, заливається, як вона називається?
(Сопілка)

Веселка: Дуже товсті ноги маю,

Тихо їх переставляю.

Височезний я на зріст,

Біля рота маю хвіст!

(Слон)

Веселка:
Сім соколят на одній подушці сплять.
(Соняшник)

Веселка: Понад річкою місток

• із семи стрічок.

Та по ньому не піду,

Бо ще у воду упаду.

(Веселка)

Веселка: Якщо на поліссі запитати, що їм більше подобається: співати чи танцювати? Вони скажуть: «Ці поняття єдині, їх не можна роз’єднати».

Веселка: Наші діти веселі і завзяті. Зараз вони покажуть, які вони талановиті.

Пісня______________

Веселка: Молодці! Я бачу, що сьогодні у нашому залі зібралися чудові діти, які знають і люблять свій рідний край, вміють гарно співати й танцювати і вже готові стати веселчатами.
Педагог-організатор: От тепер ви справжні веселчата. Перед тим, як отримати символ країни «Веселкової», кожен з вас має дати урочисту обіцянку.
Голова Ради лідерів: До прийняття урочистої обіцянки прошу стояти струнко!
Учень____ класу, член об’єднання «Країна «Веселкової»:

Я,-(кожна дитина називає своє ім’я та прізвище) вступаючи до лав дитячого об’єднання «Країна «Веселкова» урочисто обіцяю:

Любити і поважати батьків, рідну мову, свою Батьківщину-Україну («обіцяю» говорить разом весь загін);

Бути вірним у дружбі, захищати слабких, бережливо ставитися до рідної природи («обіцяю»);

Поважати національні традиції

України («обіцяю»).
Педагог-організатор: Шановні діти! Сьогодні ми вручаємо вам ось цей символ країни «Веселкової» і кожен з вас отримає емблему вашого загону. Вручити символи та емблеми.
(Лунає музика, гості роздають емблеми).
Педагог-організатор: Слово для привітання надається:

заступнику директора з виховної роботи;

заступнику директора з навчально-виховної роботи початкових класів.

Веселка:
Закінчилось свято, то ж мовим ,
Що вже й розлучатися час.
Та ви не зітхайте, нас в гості чекайте,
Зустрінемось, друзі, не раз.

Веселка:
Нехай натомились, та як засвітились
Усміхнені очі для нас.
Та ви не зітхайте, нас в гості чекайте,
Зустрінемось, друзі, не раз.
Хай в ваших серцях живе надія.
(Діти виконують пісню «Надія»)
Педагог-організатор: Наше свято закінчилося, а ваша подорож у одних тільки розпочинається, а для інших продовжується.
Голова Ради лідерів: Загони, під державний Гімн України та гімн об’єднання, стояти струнко!
Педагог-організатор: На цьому лінійка, присвячена вступу першокласників у веселчата, оголошується закритою.
(лунає Гімн України)
Педагог-організатор: Першими покинути нашу лінійку ми дозволяємо нашим юним друзям.
(Загони виходять)

Переглядів: 394 | Додав: znz-dubno | Рейтинг: 0.0/0