Головна » 2018 » Ноябрь » 13 » ЩЕДРИЙ ДАРУНОК
ЩЕДРИЙ ДАРУНОК

Щедрий подарунок

Дубнівський НВК: «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» – один з віддалених від райцентру закладів загальної середньої освіти. Проте адміністрація закладу, вчителі та батьки не стоять осторонь вирішення проблем закладу. Всі розуміють, що потрібні нові підходи до навчання і виховання учнів, а також про те, що в сучасній школі без технічних засобів навчання це зробити тяжко і складно.

Тому класовод 2 класу Ніна Кулакевич звернулася за допомогою до місцевого підприємця. З розумінням віднеслись до звернення Михайло та Віра Ковалевичі, які вже не вперше допомагають навчальному закладу. Цього разу вони подарували для 2 класу, де навчається їхній син Павло, новий телевізор.

Як приємно, що в нашому селі Дубно, добрі справи для майбутнього покоління творять вчителі і батьки – спільно…

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 385 | Додав: znz-dubno | Рейтинг: 0.0/0