Головна » 2017 » Июнь » 19 » Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

Нам з дитинством прощатись вже час»

Звучить вступна мелодія. На її фоні виходять ведучі –

1-а ведуча.

Ранішній гомін і квіти з вітаннями,

Барви святкові і зелень рясна –

В зошиті, списаному до останнього,

Крапку упевнено ставить весна.

2-а ведуча.

Все в сум’ятті закружляло чудовому,

Та наближається термін, коли

Дзвоник останній покличе, щоб знову ми

Нашим здобуткам межу підвели.

1-а ведуча. От і пройшов ще один навчальний рік. Здається, ніби зовсім недавно ми ось так всі разом стояли на шкільному подвір’ї, вслухаючись у малинову пісню першого дзвоника, який сповіщав про початок 2016 – 2017 навчального року.

2-а ведуча. А сьогодні вже час його завершувати.

1-а ведуча. Справді, час летить невблаганно швидко. І особливо це відчувають сьогодні наші найстарші учні, для яких прийшла пора прощатися зі школою, із шкільним дитинством.

2-а ведуча. Сьогодні саме вони - учні 11 класу – є найпочеснішими гостями нашого свята.

1-а ведуча. І ми з великою приємністю запрошуємо випускників 2017 року на нашу святкову лінійку.

Звучить мелодія пісні «Ой, літа ви погідні».Заходять учні 11-их класів разом із класним керівником .

1-а ведуча. Для урочистого відкриття свята останнього дзвоника оголошується відкритою .

Звучить Державний Гімн України.

Слово надаємо  директору  школи Кулакевичу Анатолію Романовичу.

2-а ведуча. Сьогодні на нашому святі присутній гість - ... (П.І.П.) . І ми з приємністю надаємо йому слово.

Виступ гостя

1-а ведуча. Свято останнього дзвоника - це особливий день для всіх школярів, батьків, учителів.

2-а ведуча. Адже в цей день ми можемо з гордістю розповісти всім про свої успіхи та перемоги, похвалитись досягненнями за рік.

1-а ведуча. Ми чекаємо від цього дня виправдання наших надій та сподівань, здійснення наших мрій. От ти, Олю, про що мрієш?

2-а ведуча. Ну, якщо чесно, швидше закінчити школу і стати дорослою. А ти ?

1-а ведуча. А я от, навпаки, хочу ходити до школи ,а не закінчувати її.

2-а ведуча. Не треба казати вголос. Давай побудемо сьогодні у ролі чарівників і спробуємо виконати мрії та бажання наших одинадцятикласників.

1-а ведуча. Ну, що ж, з радістю підтримаю тебе. Бо справді дуже хочеться, щоб у цей день всі мрії наших випускників здійснилися і щоб сьогоднішнє свято стало для них незабутнім і дивовижним.

2-а ведуча. Тож розпочинаємо наші дива.

Звучить пісні «Маленькая страна». (Хомич Сільвія)

Країна Дитинства – країна казкова,

І часто дорослих вона вабить знову.

І часто дорослі літають у мріях,

Вернутись в дитинство живе в них надія.

2-а ведуча.

Із казкою, друзі, не розлучайтесь,

В далеке дитинство щораз повертайтесь,

Вам казка чарівна підкаже пораду

В ній знайдете завжди утіху і розраду.

1-а ведуча. Тільки в дитинстві збувається казка. Тож бажаємо вам, дорогі випускники, щоб частина дитинства залишалась у вашій душі на все життя.

2-а ведуча. І щоб вам було завжди легко злетіти на крилах мрій.

1-а ведуча. Дитинство… Казкова, безтурботна країна, якої немає на жодній карті. Тут ми зробили перші кроки, промовили перші слова, прочитали перші казки.

2-а ведуча. А ще - це перші наші уроки за шкільною партою та перші вчителі. Адже дитячі роки неможливо уявити без школи.

Фея. Так, дитинство – це дивовижна країна. Кожному з вас я дозволяю побувати в ній лише один раз. Але сьогодні, у цей незвичайний день - день прощання зі школою, я запрошую усіх вас на яскраве, казкове свято Дитинства. І нехай теплі спогади про шкільні дитячі роки зігрівають ваші серця ще багато років.

1-а ведуча.

Дитинство моє, ніби парусник в морі,

За вітром пливе і його не спинить.

Дитинство моє, ніби вранішні зорі,

Так швидко зникає у небі за мить.

2-а ведуча.

Дитинство, ти житимеш завжди у школі.

І хай летить час, за роками роки,

Та гамір дітей тут не стихне ніколи,

Бо поруч зі старшими є малюки.

1-а ведуча. Дорогі випускники! Вас хочуть привітати наймолодші жителі шкільної країни Дитинства.

Виступ першокласників

1-ий учень.

Випускники! Які ви всі красиві,

• веселі, чепурні.

Дивлюсь на вас – обличчя всі щасливі,

Й дорослим стати хочеться мені.

2-ий учень.

Як ми заздримо вам зараз:

Ви такі великі!

Навіть вчитель за чуби