Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 25
Сторінки: « 1 2 3

Булінг у школі

Булінг (bullying, від анг. bully — хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей.

Мої статті | Переглядів: 267 | Додав: znz-dubno | Дата: 02.04.2018 | Коментарі (0)

Тема: Україна-єдина країна

Мета:
1. Актуалізувати знання про національні символи України, Конституцію України, права та свободи громадян нашої країни.
2. Розширити уявлення про етнічний склад населення, права та свободи представників національних меншин.
3. Виховувати гордість за Батьківщину, любов до рідної землі.

Мої статті | Переглядів: 276 | Додав: znz-dubno | Дата: 02.04.2018 | Коментарі (0)

Стаття про акцію.

Мої статті | Переглядів: 294 | Додав: znz-dubno | Дата: 17.01.2017 | Коментарі (0)

Рівненський військовий полігон

Вчимося захищати Вітчизну

«Захист суверенітету і територіальної цілісності України, та забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є най­важливішими функціями держави, справою всього українського народу...» - саме так наголошує Конституція України  в статті 17.

Відповідно в усіх загальноосвітніх навчальних закладах введено для вивчення навчальний предмет «Захист Вітчизни», метою якого є підготовка учнів до захисту Вітчизни, професійної орієнтації молоді, служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, визначених чинним законодавством.

Закінчується навчальний рік в одинадцятикласників і відповідно до шкільної програми нещодавно проводились триденні навчально-польові збори з юнаками Дубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які пройшли змістовно і цікаво.

З метою забезпечення якісного виконання навчальної програми предмета «Захист Вітчизни» у частині проведення навчальних стрільб

відділом освіти Рокитнівської РДА було організовано поїздку до Рівненського полігону.

Головний спеціаліст відділу освіти Бунько В.В. оперативно скоординував роботу з керівництвом військового полігону, представники якого привітно зустріли учнів. Військові ознайомили хлопців з бойовою зброєю, надали можливість кожному розібрати та зібрати автомати Калашникова, а головне – стрільба бойовими патронами по падаючих мішенях.

Саме такі «уроки» дуже потрібні нашим майбутнім захисникам Вітчизни…

Анатолій Кулакевич, директор Дубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мої статті | Переглядів: 302 | Додав: znz-dubno | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)

Вчились майбутні захисники Вітчизни Нещодавно приводились триденні навчально-польові збори та заняття у лікувальних закладах для юнаків і дівчат 11 класу Дубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що вивчали предмет «Захист Вітчизни» за відповідними навчальними програмами. Багато вражень залишилося в учнів від поїздки до відділу прикордонної служби «Березово» Луцького прикордонного загону.

Мої статті | Переглядів: 313 | Додав: znz-dubno | Дата: 05.06.2015 | Коментарі (0)