Головна » 2016 » Ноябрь » 04

Майбутні захисники  Вітчизни

Між Дубнівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів та відділом прикордонної служби «Березове» вже давно налагоджено дружні стосунки, які з кожним роком міцніють ще більше.

І ось нещодавно юнаки 10 та 11 класу Дубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів знову відвідали відділ прикордонної служби «Березове».

Зустрів дубнівчан  начальник прикордонної служби майор Олександр Степанов, який разом з першим заступником начальника прикордонної служби старшим лейтенантом Андрієм Хомичем та спільно з особовим складом застави ознайомили хлопців з бойовою зброєю різних модифікацій, оптико-електронними приладами спостереження та спецзасобами. А ще прикордонники надали можливість хлопцям розібрати та зібрати автомати Калашникова. Побачили учні і транспортні засоби прикордонників, ... Читать дальше »

Переглядів: 398 | Додав: znz-dubno | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)