Головна » Архив новостей

Школа - це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність навчального закладу відбувається так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.

Переглядів: 327 | Додав: znz-dubno | Дата: 02.05.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 353 | Додав: znz-dubno | Дата: 10.12.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 348 | Додав: znz-dubno | Дата: 23.11.2018 | Коментарі (0)

"Хліб — всьому голова" всім відоме українське прислів'я. В ньому закладена вікова мудрість українського народу, який протягом усього розвитку приділяв хлібу велику увагу. Якщо буде хліб, буде мир, буде щасливе здорове життя народу нашої країни.

Переглядів: 400 | Додав: znz-dubno | Дата: 16.11.2018 | Коментарі (0)

Щедрий подарунок

Дубнівський НВК: «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» – один з віддалених від райцентру закладів загальної середньої освіти. Проте адміністрація закладу, вчителі та батьки не стоять осторонь вирішення проблем закладу. Всі розуміють, що потрібні нові підходи до навчання і виховання учнів, а також про те, що в сучасній школі без технічних засобів навчання це зробити тяжко і складно.

... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 384 | Додав: znz-dubno | Дата: 13.11.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 311 | Додав: znz-dubno | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)

Дорогі, милі вчителі! Дубнівський НВК від усієї душі вітає вас з Днем вчителя! Але немає вчителя без учнів. А це означає, що сьогоднішнє свято не тільки ваше, але і всіх, хто вчився і вчиться. У школі навчалися всі: наші дідусі та бабусі, мами і татусі. Виходить, що День вчителя - всенародне свято. Так що давайте привітаємо всіх, хто коли-небудь входив до класної кімнати для того, щоб навчитися чомусь новому. І найголовніше, давайте привітаємо тих, кому і зараз це вдається робити день у день.

Переглядів: 337 | Додав: znz-dubno | Дата: 05.10.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 327 | Додав: znz-dubno | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

Професій різних є чимало,
Сповна їх вистачить на всіх!
Та є одна поміж професій,
Якої вчаться у житті.
Вона для кожного найперша,
Якої вчитимешся й ти!
Учитель, лікар та геолог,
Письменник, слюсар чи кресляр —
Всі називають головною
Одну професію — школяр!
Бо всім відомо, що без школи,
Без знань, що мусиш там набуть,
Не станеш у житті ніколи Тим, ким в дитинстві мрієш буть!

Переглядів: 432 | Додав: znz-dubno | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 6 7 »