Головна » Архив новостей
У нас є постіль тепла, рідна хата, Ще мир і спокій в нашому селі... Ну, а що є у бідного солдата, Який в окопі мерзне на війні? Не їсть він смачно і не спить спокійно, Не бачить жінки і своїх дітей, Він тільки чує постріли постійно, І як вбивають без жалю людей. Отож, героям хочу побажати, Щоб їх Господь оберігав, І, щоб могли наш край охороняти, Щоб ворог так безчесно не стріляв, Щоб на війні їх кулі обминали, Щоб Бог із неба силу посилав, Бо скільки вже солдатів повбивали, Ніхто із ворогів їх не ховав...
Переглядів: 320 | Додав: znz-dubno | Дата: 02.12.2015 | Коментарі (0)

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  – це унікальна подія, яка відбулася на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.

Національна радіокомпанія України започаткувала акцію ще 2000-го. Відтоді щороку слухачі м ... Читать дальше »

Переглядів: 316 | Додав: znz-dubno | Дата: 12.11.2015 | Коментарі (0)

Ведуча: Доброго дня, вчителі,учні.

Згідно з указом № 806/2014 Президент України постановив: «Установити в Україні свято — День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня». Це свято є направду всенародним святом, бо захисниками Вітчизни є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття,учасники Революції гідності, добровольці і військові ,волонтери ,діти і дорослі — всі ті,хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.

Урочиста  лінійка, присвячена 73-ій річниці УПА та Дню захисника України, оголошується відкритою.

Гімн

Учень1:

Зродились ми великої години
З пожеж війни і з полум’я вогнів.
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гніт і гнів на ворогів.

Доволі нам руїни і незгоди,
Не сміє брат на брата йти у бій,
Під синьо-жовтим прапором свободи
З’єд ... Читать дальше »

Переглядів: 386 | Додав: znz-dubno | Дата: 19.10.2015 | Коментарі (0)

Згідно з планом основних заходів цивільного захисту школи на 2015 рік, календарного плану підготовки учасників навчально-виховного процесу з цивільної оборони  та для забезпечення високої готовності та організованості, вироблення стійких навичок цивільного захисту  у випадку загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, виробничих аварій, катастроф, стихійних лих та відповідно до плану роботи школи 17  квітня 2015 року в школі проводився День Цивільного захисту.
... Читать дальше »

Переглядів: 387 | Додав: znz-dubno | Дата: 20.04.2015 | Коментарі (0)

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.    Дейвід Кристал, один зі світових експертів з питань мов, автор книги «Мовна смерть», вважає, що мовна різноманітність - це унікальна річ, і втрата кожної мови збіднює наш світ. Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об'єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Переглядів: 376 | Додав: znz-dubno | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

7 листопада о 13.10, напередодні Дня писемності та мови та в рамках святкування 90-річчя Українського радіо, вчотирнадцяте відбувся Всеукраїнський диктант національної єдності.

Щонайменше сто п’ятдесят тисяч диктантів надійшло на адресу Українського радіо, починаючи з 2000 року - року, коли на радіо вперше прозвучав Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Радіодиктант - це не перевірка знань рідної мови, це не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Це незабутнє відчуття єдності всієї громади, розуміння, що в ці хвилини сотні тисяч твоїх співгромадян літера за літ ... Читать дальше »

Переглядів: 349 | Додав: znz-dubno | Дата: 07.11.2014 | Коментарі (0)

Тарас Шевченко!... Це ім’я дорогоціною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури.У славній плеяді безсмертних класиків літератури геніальний співець українського народу по праву стоїть в одному ряду з такими титанами думки і слова, як Гомер і Шекспір, Пушкін і Толстой, Гете і Байрон, Шіллер і Гейне, Бальзак і Гюго, Міцкевич і Бернс, Руставелі і Нізамі, чия мистецька спадщина стала надбанням усього передового людства.
            Тарас Шевченко - символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість вел ... Читать дальше »
Переглядів: 1266 | Додав: znz-dubno | Дата: 07.03.2013 | Коментарі (0)