Головна » Архив новостей
Переглядів: 466 | Додав: znz-dubno | Дата: 19.06.2017 | Коментарі (0)

Нам з дитинством прощатись вже час»

Звучить вступна мелодія. На її фоні виходять ведучі –

1-а ведуча.

Ранішній гомін і квіти з вітаннями,

Барви святкові і зелень рясна –

В зошиті, списаному до останнього,

Крапку упевнено ставить весна.

2-а ведуча.

Все в сум’ятті закружляло чудовому,

Та наближається термін, коли

Дзвоник останній покличе, щоб знову ми

Нашим здобуткам межу підвели.

... Читать дальше »

Переглядів: 345 | Додав: znz-dubno | Дата: 19.06.2017 | Коментарі (0)

Ведучий 1:

Так ніхто не кохав. Через тисячі літ

лиш приходить подібне кохання.

В день такий розцвітає весна на землі

... Читать дальше »

Переглядів: 393 | Додав: znz-dubno | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)

Наголошуйте слова правильно

Переглядів: 387 | Додав: znz-dubno | Дата: 16.02.2017 | Коментарі (0)

Діагностика потенційно обдарованих дітей та їх подальший розвиток

Виявлення обдарованих дітей та подальший розвиток їх здібностей та обдаровань є однією з проблем сучасної психолого-педагогічної науки. Чим раніше починається розвиток здібностей і талантів, тим більше шансів на їх оптимальний розвиток, саме тому так важливо виявити обдарованість дітей на ранньому етапі.

Проблеми виявлення обдарованості ускладнюються неоднозначністю розуміння самого терміну «обдарованість», відсутністю фактору або групи факторів, які були б визначені як складові обдарованості.

Не зважаючи на те, що в сучасній науці існує понад сто визначень поняття «обдарованість», досі не створено валідного і прогностичного тесту для виявлення цього явища. Це пояснюється постійною трансформацією самого поняття у зв’язку з розвитком суспільства, ускладненням його змісту, варіативністю критеріїв ... Читать дальше »

Переглядів: 965 | Додав: znz-dubno | Дата: 20.01.2017 | Коментарі (0)

Майбутні захисники  Вітчизни

Між Дубнівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів та відділом прикордонної служби «Березове» вже давно налагоджено дружні стосунки, які з кожним роком міцніють ще більше.

І ось нещодавно юнаки 10 та 11 класу Дубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів знову відвідали відділ прикордонної служби «Березове».

Зустрів дубнівчан  начальник прикордонної служби майор Олександр Степанов, який разом з першим заступником начальника прикордонної служби старшим лейтенантом Андрієм Хомичем та спільно з особовим складом застави ознайомили хлопців з бойовою зброєю різних модифікацій, оптико-електронними приладами спостереження та спецзасобами. А ще прикордонники надали можливість хлопцям розібрати та зібрати автомати Калашникова. Побачили учні і транспортні засоби прикордонників, ... Читать дальше »

Переглядів: 397 | Додав: znz-dubno | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)

Все йде, все минає… Та залишається пам'ять , добра слава про людей, що мандрують у світи в пошуках краю землі, у пошуках істини та правди. В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Т.Г.Шевченка. Учні Дубнівської ЗОШ також долучились до святкування. Старшокласники підготували тематичні газети, учні середніх класів підготували виступи та композиції.

Переглядів: 345 | Додав: znz-dubno | Дата: 11.03.2016 | Коментарі (0)

Святкова церемонія вручення паспорта громадянина України
                                 «Ми – громадяни України»
Звучить музика. Заходять учні 11 класу.
Ведучий 1 Доброго дня, шановні учні, батьки, вчителі та гості! Ми всі
сьогодні зібралися на свято повноліття наших одинадцятикласників, які
ще зовсім недавно здавалося таким безпорадними і малими, а вже
сьогодні стоять на порозі зрілості.
Ведучий2 Кожен з нас сьогодні відчуває хвилювання, дивлячись на своїх
дітей, вихованці, які сьогодні, отримавши паспорти, стануть повноправними
громадянами України. Це їхнім молодим рукам творити майбутнє нашої держави.
В.1. В нашій дружній родині, що школою звет ... Читать дальше »

Переглядів: 386 | Додав: znz-dubno | Дата: 29.02.2016 | Коментарі (0)

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті  ... Читать дальше »

Переглядів: 315 | Додав: znz-dubno | Дата: 25.02.2016 | Коментарі (0)

1. Налаштуйтеся на позитив. Пам’ятайте: здача ЗНО - це не покарання, а стимул до саморозвитку!
  2. Вдома облаштуйте своє робоче місце біля комп’ютера так, щоб ніщо Вас не провокувало або відволікало від навчання.
  3. Інформацію поділіть на частини. Визначте спочатку, що для Вас найважче. Роботу розпочинайте зі складнішого матеріалу.
  4. Працюйте до тих пiр, поки відчуваєте, що розумієте навчальний матеріал. Коли відчуєте, що інформація не сприймається, відпочиньте (досить 15-20 хвилин).

... Читать дальше »

Переглядів: 304 | Додав: znz-dubno | Дата: 05.02.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 »